Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek lesz a Lord of...

Szerintetek lesz a Lord of the Rings online-nak új része? Megéri a mostanival játszani és aki játszik vele hogy érzi lesz jövője a játéknak?

Figyelt kérdés
Szeretnék játszni vele de nem tudom megéri -e elkezdeni. Azt hallottam sok benne a fizetős rész és hogy ez eléggé hátráltatja a nem fizetős playereket. Viszont ha tervben van az új része akkor addig wowoznék amíg az nem jön ki.

2014. dec. 21. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Még az sem biztos, valaha eljutunk-e Modrorba. A Turbine 2016 végéig birtokolja a jogokat, utána nem tudni, mi lesz.


Az ingyenességről: ha sokat játszol, akkor sok Turbine Point-ot (TP) kapsz, amiből megveheted mindazt, amit a fizetős játékosok is megkapnak (küldetés-csomagok, nagyobb hátizsák, karakter-helyek, stb.). A nagy kiegészítőket (Mória, Rohan, stb.) mindenképpen meg kell venni, de gyakran vannak 50-75%-os leárazások is.

2014. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Egyébként sokan játszanak vele? KB mennyien?
2014. dec. 21. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A WoW-ot kivéve egyik MMO-nál sem lehet tudni, hányan játszanak vele. Azon a két (állítólag magas populációjú) LOTRO szerveren, ahol karakterem van, max. 20-30 percet kell várni, amíg összejön egy instance-ra a hat ember. Raidet (12 fő) szervezni ingame esélytelen. Az igazat megvallva, engem már a TERA és a Guild Wars 2 után nem is vonz a régies stílusú instázás/raidelés. Középfölde iszonyatos méretű és rengeteg tennivaló van benne, úgyhogy szólóban is elvagyok. A fő karakteremmel 4 éve játszom, és a deed-eknek (tettek, achivementek) még kb. 50%-a nincs teljesítve. Jó a történet (MMO-nál ritkaság), felnőtt a közönség (nincsenk idegesítő 12 éves kis gyökerek), remélhetőleg még jó pár évig kitart a játék.
2014. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Milla05 ***** válasza:
Nem minden 12 éves gyökér, vagy idegesítő. :D
2018. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Nem is mondtam, hogy mindegyikük az lenne. :)


(És igen, eljutottunk Mordorba, de még az után is folytatódik a történet! Le a kalappal a készítők előtt.)

2018. máj. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!