Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért áll meg a LOL frissítés?

Miért áll meg a LOL frissítés?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem le a lolt és most először belépnék meg minden, de ahogy frissít a legelején, ahogy eléri hogy már csak 277 MB van hátra, hirtelen elkezd csökkenni, hogy hány KBps-el megy a frissítés és eléri a nullát és onnan nem csinál semmit.

Mi lehet ennek az oka? Vajon segít ha újratelepítem? Vagy mit csinálhatnék?


Mellékelek egy képet, ha esetleg érthetetlenül írtam volna le a problémát: [link]



2014. dec. 19. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

ezen a héten ez a 4. pontosan ugyan ilyen kérdés.


Ennyire luxus használni a keresőt komolyan?

2014. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Parancssort nyisd meg, írd be hogy ipconfig /flushdns És el fog indulni. Pont ma szarakodtam vele.
2014. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gdav98 válasza:
Isten kegyelmes.... Azért áll meg mert már nem letölt, hanem a letöltött fájlokat rendezi, telepíti stb. Majd, miután ezzel kész van újra elindít egy viszonylag rövid letötlést így újra nőni kezd a letöltési sebességed (KBps). Annyi, hogy várni kell, ha nem jó mégse indísd újra a lol-t.
2014. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok. Igazán használhattam volna a keresőt, igazatok van. Remélem a többi dolog terén való tudatlanságom alól mentesít a tény, hogy lány vagyok és nagyon kezdő.
2015. jún. 7. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!