Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Fallout: New Vegas-ban...

Ha Fallout: New Vegas-ban több itemem van akkor lassabban mozgok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jók az emlékeim (két éve nem játszottam vele) csak akkor mozogsz lassabban ha a túlélő módot aktiválod amikor kilépsz a dokitól, ha nem akkor nem. Én nem túlélőben nyomtam, kígyóztak nálam a fegyverek de nem voltam lassabb semmivel sem. :)
2014. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha átlépi a teherbírásodat, akkor igen.
2014. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

0-t leüt tcl beír entert nyom és örül. :D ennyit erről.


Kb 2 és fél millió tárgy van a játékba nálam...szevasz tavasz. :D és úgy futok benne mint a sprinter. :D

2015. jan. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tgm nem kell? Végtelen élet és töltény. Vagy pl ne játssz vele, mert az nehéz, nézz végigjátszást. Vagy nézess valakivel végigjátszást, ahhoz te magad sem kellesz.
2015. jan. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsi igen a tcl az a falon átjárás meg repülés

a tgm pedig végtelen élet és lőszer és akármiből akrámennyit cipelhetsz magaddal a Fallout 3-ban és a Fallout New Vegasban is müködik...na és akkor mivan, ha pl rengeteg cucc van nálad, benyomod lecuccolsz valahol ahol tartod a cuccaid pl én Springfieldben a dokinál tartom a cuccaimat és utána kikapcsolom, meg 1-2 cuccot viszek magammal, ami alapjáron elég és megyek kalandozni...


Sokkal jobb mint mész sétálva 500 dologgal, megjártam 2x is BoS bunkertől Springfieldig...kb 2,5 óra volt mire elgyalogoltam, amíg nem ismertem ezt a kódot.


Visszatérve sokkal jobb ez a módszer, mert is a gyors utazást is használhatod ha ez a kód be van lőve, viszont ha nem használod rábas.zol sokszor mert jön 2 db cazador és szépen kinyiffansz, mert beléd mar jó párszor és ha nincs nálad méregeltávolító akkor ba.szhatod a cuccaidat...főleg mikor még puhány 10-es szinten a karaktered csak.

2015. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!