Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem FIFA world...

Vazulnéni kérdése:

Tudnátok nekem FIFA world ingyenes hacket mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval mielőtt jönne a sok hülye válasz, hogy játsszak, jelzem a hack nem nekem kéne. Én nem is ismerem a játékot, csak a barátom játszik vele, és megígértem, hogy megpróbálok neki segíteni. Szóval azt mondta, hogy valamilyen ingyenes pénz, meg valami pont vagy mi kéne neki. Valaki esetleg ismer ilyet?

2014. dec. 16. 19:00
 1/8 anonim válasza:
Annyira bírom, itt mindenki a haverjáról/haverjának kérdez illetve kér segítséget... :)
2014. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
... Nekem tényleg nem kell, rohadtulnem érdekelnek az ilyen játékok... :) Azért köszi a "normális" (khm..) választ
2014. dec. 16. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Aha...Nem neked...Játsz tisztességesen és ne csalj. Ez egy jó tanács.
2014. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
OK, bocs hogy élek.... :D Ember, veled kár veszekedni, úgyse tudom elmagyarázni, hogy az emberek néha tesznek (vagy megpróbálnak) szívességet a barátaiknak.. :DD Na mind1... :D Ezért köszi a választ
2014. dec. 17. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
.... Amúgy Google a barátod.....
2014. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Illetve a barátod barátja:D
2014. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én csak az első kommentet írtam, a következőt nem.
2014. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a barátodnak üzenem, hogy ne csaljon.
2014. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!