Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends van még...

League of Legends van még értelme játszanom?

Figyelt kérdés
Elég rég játszom ezzel a játékkal, nagyon sok időmet fektettem bele,de már kezdem unni az állandó vereséget,ráadásul rankedban és ez piszkosul feltud idegesíteni,sokan mondják hagyjam abba mert semmi értelme ,de én mégis úgy vagyok vele hogy olyan sok időt fektettem bele és most hagyjam abba?Szerintetek mit tegyek az accomal?

2014. dec. 16. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó az acc akor ad el.
2014. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. dec. 16. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
kezdetbol hagyd abba a nyivogast
2014. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha folyton veszítesz, az részben a te hibád is. Miért húzod fel magad rajta? Ha idegeskedsz, attól csak romlik a játékod.


Milyen poszton játszol? Az se mindegy. Top , jungle, tankosabb mid amikkel lehet hozni egy játékot, adc-vel, ha nem védenek be, sajnos lehetetlen (kikapnak egy pillanat alatt 5 v 1ben meg ledarálnak).


Mennyi az a sok idő belefektetés?


Ha nagyon ki idegel, akkor add el (persze nem árt minimum s4 gold meg pár skin rá, különben semmit nem ér). Engem annyira még nem tudott felhúzni a játék, hogy eladtam volna, persze embere válogatja.

2014. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jungler ként elég könnyedén hajtok végre win streakeket, de ha olyan játékos vagy aki folyton meghal még a jungle szörnyektől is, akkor ezt nem ajánlom. Bronz vagy silver accot elég nehezen adsz el, úgy sehogy.
2014. dec. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Általában top és jungle vagyok,és nem szoktak kinyírni a jungle szörnyek!
2014. dec. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!