Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el az L. A....

Miért nem indul el az L. A. Noire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan problémám lenne, hogy megszereztem az L.A. Noire című videojátékot és szeretném magyarítással végigjátszani.


Feltelepítettem, hozzáraktam a szükséges 1.3.2617-es patch-et is. Ilyenkor még nem volt rajta a magyar nyelv és elindítottam: minden tökéletes, egy pár percet játszottam vele, rendben működött.


Kiléptem és felraktam a magyarítást, a telepítő szerint rendben felkerült minden, sehol sem reklamált, hogy esetleg ez és az a dlc.pc fájl hiányozna.


Szóval sikeres volt a telepítés, de miután el akarom indítani, a gép nem csinál semmit, nem indul a játék.

Az egér tölt egyet-kettőt, aztán mintha mi sem történt volna. Leszedtem a magyarítást és úgy próbálkoztam, úgy megint elindult, de ugyebár nem volt magyar.


Valaki tapasztalt ehhez hasonlót? Gondolom a magyarítással lehet a baj, mit lehet ilyenkor tenni? Köszi előre is!


2014. dec. 15. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj a készítőknek, nem vagy ezzel a dologgal egyedül.
2014. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


Volt hasonló kérdés, hátha segítene ka váalszok.

2014. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát úgy néz ki ez nem az én napom. :P


Felraktam újra és a link alapján próbáltam elindítani, erre jön a csodás üzenet, hogy "Az L.A. Noire futtatása közben hiba lépett fel...".

Majd még párszor megpróbáljuk, köszi a válaszokat!

2014. dec. 16. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!