Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed-nek mi baja...

Assassin's creed-nek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom, akkor kb MAX 8 percet enged játszani, aztán elsötétül a képernyő, semmire nem reagál, és csak a háttérzajokat lehet hallani. A játék meg lett véve, bontatlanul media marktból szóval semmi baja. Akkor kezdődött, amikor letöltöttem torrenten az AC IV-et, és annál jelentkezett ez a dolog először, akkor kitöröltem a játékot, de azóta a 3.-al is ez van, pedig az meg lett véve. de ha pl.: letöltök egy demo-t akkor azt is végig tudom vinni, semmi baja, csak az AC-val nem tudok játszani... mi lehet a probléma? :(

2014. dec. 13. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval az AC3 próblémázik, azt vetted meg?

Lehet letöltött az AC4-et valami ga***ét a gépedre, nézz szét a feltelepített programjaid között. Esetleg frissíts drivereket, microsoft net frameworkot, visual CC-t.

2014. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ de a a helyzet hogy 16/l vagyok és nem nagyon értek az ilyesmihez xD ^^ mármint... igazából azt sem értem, miről van szó de azért köszi :) :)
2014. dec. 15. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!