Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Empire Earth-ban mi lehet...

Pethy997 kérdése:

Az Empire Earth-ban mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Verzióproblémám akadt a játékkal mégpedig az ,hogy rajta van az én és a testvérem gépén is de a verzió különbözik.

Az övé 2.0.3466 az enyém 2.0.2159.

De ha a játékot ráteszem egy pendrive-ra és bedugom az én gépembe akkor a verziója 2.0.2159 és ha ugyanezt a pendriv-ot átteszem az ő gépére akkor a játék már 2.0.3466.

Hogy lehet ez? Ha játék nem változott akkor mi?



2014. dec. 10. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
nem volt feltelepítve az ő gépére korábban az EE? Dokumentumokon belül nézd meg, nincs-e valami mentett dolog EE_ről, az töröld le, töröld a játékot és telepítsed újra azon a gépen + ott patcheld (tehát ne pendrive-val passzolgasd a kész játékot).
2014. dec. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy én is csak úgy pendrive-on kaptam és csak átmásoltam mert úgy is működött.

A játék soha nem volt installálva egyikünk gépén se és patch-et sem töltöttem le hozzá.

2014. dec. 11. 14:24
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm de közben rájöttem magamtól is a megoldás az volt hogy töröltem a regedit.exe-vel a HKEY_CURRENT_USER\Software\SSSI\Empire Earth mappát.

De ez csak félmegoldás mert ezt minden indítás elött meg kell ismételni.

2014. dec. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!