Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfelejtett battle. Net...

Elfelejtett battle. Net emailnél mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Helo!


Van egy battle.netes accom, amit egy úgymond közös emailre regeltem, hátha a barátom is kipróbálná a diablo 3-at meg starctaft 2-t. Mivel nem érdekelte, megváltoztattam az emailt a sajtáromra (4 van összesen), de most egyiknél se akar beengedni, pedig a jelszót biztos nem piszkáltam.


Sajnos nem csináltam sms védelmet, így a weblap nem küld ki ilyen jellegű infót.


De az egészben az a legszebb, hogy jelenleg is be vagyok jelentkezve magába a programba (battle.netbe), szóval simán tudnék játszani, csak a weblapon valamiért nem enged be.


Viszont jövő hétre új gépem lesz és azon szeretném játszani őket....


Valami tipp? Esetleg ha kilépek az accomból a progiban van rá esély h mutatni fogja az emailt (meg jelszót pontozva)?



2014. dec. 10. 12:51
 1/4 A kérdező kommentje:
előző emailhez hozzáférek, battlenet-es ID-m is megvan.
2014. dec. 10. 13:01
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


kiválasztod a B.netet, Cant log in, Cant remeber..., majd live chat és ott meg tudod beszélni a dolgokat a blizzel. Személyiről fénykép, titkos válasz és egy, az accounton lévő játék (NEM kieg) CD kulcsa legyen előkészítve, ezeket kérhetik.

2014. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi.
2014. dec. 10. 14:29
 4/4 A kérdező kommentje:
király, megkaptam a kért adatokat, köszönöm.
2014. dec. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!