Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A portal 2 miért nem magyar?

A portal 2 miért nem magyar?

Figyelt kérdés

Steamon van meg a portal 2 korábban magyar volt, a menü is magyar de a szöveg amit mondanak benne angolul jeleníti meg.

Már többször is újratelepítettem de semmi változás.Mi lehet a megoldás?



2014. dec. 6. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
mert tán magyarított, nem pedig magyarosított...
2014. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
(Burgonya-krumpli)megoldást várok a problémámra
2014. dec. 7. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, tök mindegy, két megnevezése is van, meg több is ha kell, ne kukacoskodj. Kérdező: Én régebben azt csináltam hogy a játék mappájába bementem, és rákerestem azokra a fájlokra amik HUN-ra és ENG-re végződtek. Az eng-eket szépen átírtam "eredeti"-re vagy bármire, a hun-okat pedig eng-ekre. Kicsit macerás, és biztosan van jobb megoldás, de nekem ez működött.
2014. dec. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első, neked erre van időd, hogy nézegeted a kérdéseket, és kijavítod az ilyen fogalmazási hibákat? :D Nagyon frankó életed lehet
2014. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget működöt az átírás :)
2014. dec. 7. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Részemről a szerencse c:
2014. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!