Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy pár jó pc játék...

Van egy pár jó pc játék ötletem de nem tudom ilyenkor kinek kéne megmutatni az ötleteimet ha játékot szeretnék belőle csinálni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak otleted van, vagy penzed/programozoi tudasod is?
2014. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van sok ötletem, de ez nem úgy van, hogy elmegyek a programozó bácsihoz, ő megsimogatja a buksimat és rá két héttel kész is a pc játékom. Amennyiben van sok pénzed kereshetsz szakembered, amennyiben te magad is tudsz programozni, hajrá. Persze annak is lesz egy költségvetése, ha piac képes játékot szeretnél.
2014. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem egy tizenéves ötleteire fognak alapozni egy sok milliós projectet. Először talán flash játékokkal érdemes próbálkozni, de persze ahhoz is kell programozó, grafikus, zenész, stb.
2014. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!