Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Dragon Age...

Szerintetek a Dragon Age Iquisitions-ra lesz mostanában akció?

Figyelt kérdés
Meg akartam venni Originen aztán megláttam az árát. Csak azért kérdem mert karácsonykor sok játék le szokott lenni árazva.

2014. dec. 6. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
elég új, nem biztos, hogy lesz, de lesz, akkor is max 40 euróra.
2014. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet ráraknak egy max 15%os akciót, de még azt is kétlem. Ennyire új játékokat nem szoktak leakciózni, mert ilyenkor még elég jól veszi rendes áron is. Esetleg pár hónap múlva.
2014. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi már most is sokat segitettetek de nem tud akkor valaki egy olyan oldalt ahonnan ingyen virusmentesen letölthetem ? (40 euró azért már egész jo lenne de ingyen azért mégis jobb)
2014. dec. 6. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ember, te nem erre a világra születtél.


A játék pár hete jelent meg, szinte gőzölög. Ilyen friss játékot hülyék lennének leakciózni. A játék boltokban 12 ezer körül megy, nem néztem utána. Ennek ellenére te originen akarod megvenni, ahol kapásból drágább. A 40 euróra azt mondod, hogy az már egész jó, ami pont 12 ezer forint, mint a boltban, DE inkább leszeded, mert miért ne.


Kérdem én: akkor mi a faaaasznak tetted fel a kérdést?

2014. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos kalózkikötő.se szívesen segít majd neked, xbox360-ra és ps3-ra már feltörték, pc-re még túl új.
2014. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csori96 ***** válasza:

13.999 Ft - [link]

11.790 Ft - [link]

11.000 Ft - [link]


Ingyen nem tudod megszerezni, mivel még nem törték fel. Elméletileg Denuvo 2.1-es védelemmel rendelkezik. A FIFA 14 Denuvo 1.0-ás védelmét 46 napba telt feltörni. A FIFA 15 és a Lords Of The Fallen Denuvo 2.0-ás védelmet kapott, és máig nem tudták feltörni. A GTA V is hasonló védelemmel lesz ellátva.

2014. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már van belőle tört jó verzió de am eredetibe már 6 E-ért megkapod.
2016. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!