Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó játékokat pc-re?

Tudtok jó játékokat pc-re?

Figyelt kérdés

Ennél kicsit kissebb gépigényű játékokat szeretnék!Mindegy,hogy milyen játék.A gép márkájával ne törödjetek csak,hogy el-e vinné!

2×2ghz,2gb ram,128mb vidi kártya

A vidi kari márkájával ne törödjetek.

A válaszokat köszönöm.



2014. dec. 6. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2002 előtti játékokat keress.


PL knight and merchants 1-2

Shadow Force 1

2014. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tesó!

2002-es játékokkal mit kerzdjek?

Elmondanám még a COD4is viszi a gépem.Várom a KOMOLY válaszokat!

2014. dec. 6. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló teljesen komoly volt, te meg egy darab normális választ sem érdemelsz a " 2002-es játékkal mit kezdjek?" beszólás miatt. Mi a f**szér játszol te egyáltalán? Azért mert modern, meg menő?
2014. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Iefigyelj öcskös!

Mért mivel játszak?Attól mert te lehet,hogy a kukikáddal játszól attól még más játszhat számítógéppel!

2014. dec. 6. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy rendkívül tartalmas válasz volt, köszönöm szépen.
2014. dec. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Magadnak köszönd hiszen te mondogattad,hogy 2002-es játékok.Ez az oldal buta emberekkel van tele.Én csak játékokat kértem ti meg keressek 2002-est.

1.Nem ezt kértem.

2.A gépem jobb mint amit ti ajánlotok

Szeretnék más játékokat is kérni hiszen a gépem elviszi a Call of Duty 4-et laggolás nélkül.

2014. dec. 7. 08:45
 7/11 anonim ***** válasza:

"Én csak játékokat kértem ti meg keressek 2002-est."

Te JÓ játékokat kértél, és JÓ játék volt ajánlva. Csak azzal játszol amit bír a géped? Így lekorlátozod magad durva 2 évjárat játékaira. A 2002-es már sz**r mert régi?

Az hogy a videókártya márkájával ne törődjünk, és odabiggyeszted hogy 128 MB, honnan a fenéből tudjuk, hogy mit takar? Voltak jó 128 MB-s kártyák, és sz**rok is.

És igen, az oldal tele van buta emberekkel, veled az élen.. Nem reagálok többet, már úgy is tudom kb. hogy mi lesz a válaszod erre.


Üdv!

2014. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na tecsak nemondjad mert van nálam hűlyébb is hidd el.Ha a videó kártya 128mb-s és nem alaplapi akkor már 2004-től indulnak és írtam,hogy még a Cod 4-et is elviszi akkor csak nem sz**r gép már boccs és te vagy a buta emberek élén.Ha nem tudsz NORMÁLISAN olvasni.

Üdv.Pista

2014. dec. 7. 22:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha akarjátok tudni a márkáját NVIDIA Geforce m840
2014. dec. 7. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, eddig tartott, hogy kibökd: laptopod van.

Nehéz úgy játékot ajánlani, hogy nem törödünk (sic!) sem a gép, sem a vidi kártya márkájával.

2014. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!