Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ezen a gepen elmenne?

Szerintetek ezen a gepen elmenne?

Figyelt kérdés

watch dogsrol van szo minimumon is elfogadnam.

gepem adatai:

Processzor: Intel Pentium E5300 @ 2.60GHz

Videókártya: 512MBATI Radeon HD 4300/4500 Series

Op. rendszer: windows 7 professional

Alaplap: ASRock G31M-GS (CPUSocket)

Ram: 4,00GB Dupla-csatorna DDR2 @ 332MHz



2014. dec. 5. 15:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
sz@rnak ra nekik mindegy csak vegyek a bolond emberek mert gondolom ac fanok megveszik akik jatszottak veigi
2014. dec. 6. 12:09
 12/15 ZsoltyD ***** válasza:
Csak a bevétel érdekli őket. Jövőre már megint jön egy új AC, aminek Assassin's Creed Victory a neve. Az utolsó AC ami nekem tetszett az a II, a Brotherhood, a III és IV Black Flag volt. Nem tűnik rossznak a Unity sem (bár pénz nem adnák ki érte), de azért látszik hogy főleg a grafikával foglalkoztak. A Rogue, ami Prev Gen-en jelent meg (Playstation 3, Xbox 360), szinte ugyan az mint a III meg a IV, csak más a főhős, meg a történet.
2014. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nekem a revelations is tetszet mindegyik tetszett csak a unity nem ember remelem a victoryt nem bszakk el mint ezt is
2014. dec. 6. 19:40
 14/15 anonim ***** válasza:

akármilyen AC a gta 5 öt semmi sem kerüli le(főleg most az fps játékmoddal)

nagyon szeretem az ac s watch dogs se volt rossz de a gta van a taplaleklanc csucsan

2014. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nekem ac be revelations tyetszett e legjobban 3 vegig is vittem igazad van a gta 5 ellen nincs ami kialjon minden elbujhat o a terminator mindent megesz reggelire
2014. dec. 12. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!