Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem bírok szervert...

Miért nem bírok szervert hostolni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy minecraft szerverem és azt egy olyan routerrel szeretném hostolni ami egy Tp-Link TL-WR841ND ,,névre hallgat" és ezt most vettem valamelyik nap.Van ezen kívül egy D-Link routerem, ennek nem tudom pontosan a tipusát de ezzel nekem nem sikerült a szerver hostolás.Tehát a tplink routert ugy kötöttem be hogy a dlink routerre kötöttem rá. máshogy nem ment, nem működött. felmegyek a 192.168.1.1-re és ott tudok elméletben hostolni de gyakorlatilag sajnos nem. megcsináltam Tinodi videója alapján, de nem megy. pedig az egyik haveromnál igen, ugyan ilyen routerrel.ha kész a folyamat akkor én fel birok rá lépni meg mindenki aki az én routeremre van rákapcsolva de más nem. a második gépem amim van az a dlinkre van kapcsolodva és nem bir fellépni a szerveremre csak ha a tplinkre megy rá.mit tudnék tenni hogy működjön a tplinkkel?

2014. dec. 4. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
2014. dec. 4. 13:58
 2/3 adventurer111 ***** válasza:
Ott lesz a gond hogy a tp-link rá van kötve a d-link-esre és ahoz hogy tudjon működni mindegyiken kell nyitni egy portot. De mivel a d-linkel nem megy a portforward (és nem a hosztolás) így csak egyedül tud működni a tp-link. Ha tp-link külön sem működik akkor marad a hamachi.
2014. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szia

köszi a választ

13 éves vagyok és amint meghozták próbáltam beszerelni hogy direktben arra kötöm rá amire a dlink is van.

nem ment sehogyan sem.

aztán apám-mivel ő ,,mindent jobban tud nálam" rákötötte a dlinkre.

tudnál segíteni hogy hogyan kössem be direktben arra az izére? <-- :D

telepítő lemez van hozzá de csak úgy megy ha a gép rá van kötve a routerre vezetékesen és a router arra a nemtudom micsodára amit a digisek hoztak.

de nekem egy emelettel feljebb van a gépem.ha leviszem akkor hogy csinálam?

2014. dec. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!