Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány Sims 3 kiegészítőt...

Hány Sims 3 kiegészítőt bírhat el a gép?

Figyelt kérdés

A Sims 3 min. gépigénye Vistához:

1,5 gb ram

2,4 ghz cpu


Kb. ez a gépigénye a kiegészítőknek is. Plusz van, ahol 128 mb vanahol 512 mb vga van feltüntetve,ezt hold tudommegnézni h nekem mennyi?


Az én laptopom pedig:

3 gb ram

2 ghz cpu


Régebben 3 kiegészítővel volt fent és kissé akadozott, de most újra van minden telepítve és jobban működik.

Szerintetek hány kiegészítőt bírna el?


2014. dec. 2. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

szerintem elbír a laptopod ilyen 10-15 kiegészítőt is.

a ramból van jó sok (viszonylag) neked ez jó.tudni kéne még a winchestered paraméterét (hány gigabyteos) hogy mennyi fér rá.az én gépemben 2giga ram van és jól elfut rajta a sims2 össz kiegészítője.szerintem a sims 3-nak sem nagyobb az igénye sokkal.töltsd le az everest nevű progit és ott mindent megmutat a gépedről.

ha azt elküldöd ide vagy priviben akkor meg tudom mondani pontosan.

2014. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A merevlemez az nem jelent gondot, mert elfér rajta, van még 350 gb szabad. A Sims 3-nak meg darabja foglal kb. 5-6 gb-ot.

Hát azért a Sims 2 min. gépigénye pl. pcguru-n megadva 800 mhz cpu és 256 mb ram :D ajánlottnál is csak 1,6 ghz cput és 512 mb ramot ír.

2014. dec. 2. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A Sims 3 maga az alapjáték kb 5-6 gb de a kiegészítők sokkal kisebbek.Gondolj bele.Nagyobb erőfeszítés egy hegyet megépíteni mint rá kis homokvárakat. :D
2015. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Korábban akadozott, de teljesen újra lett telepítve a laptopom, így már jobban bírja a kigészítőket.
2015. jan. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!