Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy játék amivel nem...

Van egy játék amivel nem tudok játszani mert állítólag túl sokszor adtam meg a kódot. De ez baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A need for speed hotpursuitról lenne szó.

Meg van eredetiben a játék már régóta és rég játszottm vele. Gondoltam h most újra elkezdem de van egy kis bökkenő. A kódmegadásánál ezt írja. "Elérted a szériaszámmal lehetséges aktivációk maximális számát"



#szériaszám #Need for Speed #aktiválós kód
2014. nov. 29. 14:08
 1/3 A felhasználó ***** válasza:
Vannak olyan játékok amiket csak néhányszor lehet feltelepíteni. Ez egyfajta DRM. Nekem is van egy eredeti Dead Spacem, amit összesen 5ször lehet installálni.
2014. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor most már mehet a játék a kukába ? Vagy mi legyen mert ha ez igaz akkor ez a game már használhatatlan és kuka. Még jó hogy kaptam és nem vettem.
2014. dec. 1. 22:17
 3/3 A felhasználó ***** válasza:
Igen, használhatatlan.
2014. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!