Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks nevű játékban...

CukorHero kérdése:

A World of Tanks nevű játékban melyik a jobb tank, a Churchill 1, vagy a KV-1?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 16:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Churchil 1 nekem megvolt mind a 2 de a churchil szerintem jobban páncélozot és jobb a lövege ,pontosab,gyorsabb,erösseb a frontpáncélja
2014. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 28. 23:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is megvolt mind a kettő, de én a KV-1-et szerettem jobban. Churchill előnye, hogy kicsit gyorsabban lő és pontosan valamint az átütése jobb. Több az élete.


KV-1 mellet szól, hogy a páncélja erősebb, nagyobbat sebez, valamivel gyorsabb. Szerintem nehéz tank kategóriában jobban megállja a helyét. Persze ez egyéni vélemény. Mind a kettő nagyon jó tank.

2014. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
kv 1
2014. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

A baj csak az, hogy a KV-1 elötti tank, a T28 brutálisan rossz, és elég nehéz vele sok pontot szerezni.

2014. nov. 30. 00:52
 6/11 anonim válasza:
83%

Én elvoltam a T-28-cal. Tény, hogy nem a legjobb tank:

Gyenge páncél, kicsi sebzés, hatalmas méret.

Viszont elég fürge, és jó átütése van, a tier-jében szinte mindenre elég.


Ami a két heavy tankot illeti, mindkettőnek megvan a maga előnye.

Ha a Churchill-lel szembeállsz valaminek, a frontját a jóisten se fogja átvinni, viszont igen nagy gyenge pontja a tornya. Azt gyakorlatilag bármivel, bárhonnan... Emellett oldalról és hátulról is elvérzik.

Ha ezekre odafigyelsz, akkor jól lehet használni.

A KV-1 papíron jóval gyengébben páncélozott, a gyakorlatban viszont épp csak egy kicsit sebezhetőbb a másiknál, ráadásul ez oldalról is jóval szívósabb. A fejlett tornya szemből gyakorlatilag átlőhetetlen (a tier-jében persze), azzal nem is érdemes próbálkozni.

A végsebessége nagyobb a Churchill-énél, de kevésbé mozgékony.

Ami nagy hátránya, hogy míg a Churchill gyakorlatilag alapállapotban is jól használható (leszámítva a gagyi kezdeti ágyúkat), addig az alap KV-1 nagyon hálátlan tank. A tornya gyenge, az alap lánctalp talajellenállása hatalmas, így a tank csak vánszorog, viszont amint minden meg van hozzá, mintha nem is ugyan az a tank lenne. Más szóval a KV-1-hez türelem kell.


Mindkettő nagyon jól használható, szerintem fejleszd ki mindkettőt, és majd rájössz, neked melyik fekszik kézre jobban.

2014. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy haverom azt mondta, hogy a KV-1 sokkal jobban páncélozott.
2014. dec. 2. 18:43
 8/11 anonim válasza:

Mint mondtam, papíron páncélozott sokkal jobban a Churchill. :-)

A gyakorlatban frontból mindkettőről gyakran pattannak, oldalról és hátulról pedig mindkettő könnyen átvihető.

Szemből is, ha tudja az ember, mire kell lőni. Vagyis a Churchill-nél a toronyra, a KV-1-nél pedig az egyenes páncélra, ahol a géppuskafészek és a vezetőnyílás is van. Ezeken a helyeken igen könnyen érhető el hatásos találat.

2014. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Még annyi, hogy a KV-1 frontja nekem kicsit olyan lutri. Vagyis nem tudni mindig, mikor ütik át és miért, és máskor miért nem.

Ettől függetlenül elég hatékony.

2014. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Na most tehát elmondom a tényeket.

A kv-1 frontból én tier 3 ból is kilővöm persze ő ha lát esélyem sincs de átlőhető ott az alvázon egy karika és egy ágyu na azt minden átlövi persze nem tier1-2

A churchillnek a frontpáncélja több 200mm-nél is ott nincs gyenge pont a vicker heavy ágyúja ha szemből találkozol 1 kv-1el ha ott lövöd ahol mondom te győzől

de a churchillnek a tornya eléggé el van butitva pl 1 is lőt rám a trol gunnal maradt 5 hp mert a tornyomat kapta el mert csak az látszik ki lő és leppannan CHURCHIL1 de annak szar a további ága szerintem de ez nem biztos hogy neked nem tetszik

2014. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!