Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri új generációs konzolt...

Megéri új generációs konzolt venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy konzolt, de foggalmam sincs milyet is vegyek, mivel újabb játékokat gépen nem viszi ezért akarok inkább konzolt venni mert felújítani ugye nem 150.000 ft lenne. Ezért írok hogy megéri-e? Várjak még vele? Rá tudom kötni az USB headsetem PS4 re vagy XBOX one ra?

2014. nov. 27. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Idén még nincs értelme, az igazi nagy dobások csak jövőre jönnek.

A PS4-hez háromféle headsetet próbáltam, mindegyiket tökéletesen kezelte. Gyanítom, az Xboxnál hasonló a helyzet.

2014. nov. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most is vannak rá jó játékok amikkel nagyon jó játszani, amúgy megéri a konzol csak szerintem a játékok túl vannak árazva.
2014. nov. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is nagy dilemmával vagyok ( voltam ). Nekem eddig csak ps-em volt és én is next gen-t tervezek venni. Jelenleg a Ps4-et tartom előnyben és jövőhéten valszeg meg is veszem. Hogy miért?

- erősebb hardver ( bár ez sztem sokat nem számit konzoloknál )

- megszokott kontroller ( bár egy hét után bármelyiket meglehet :D )

- néhány exkluziv cím ( Last of Us Remastered, Infamous sorozat , Gran Turismo sorozat)

- haverok az előző gen-rúl


amiért elgondolkozok a Boxon:


- olcsóbb ( naggyábol 20-25 k-val olcsobb és 3 játékkal ( box 3 játék 135 PS 2 játék 150 körül persze mindkettőnél nettel))

- Kinect-je kiforrottabb mint a PS camera

- Dashboardja tetszetős

2014. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hali utolsó vagyok. PlayIT után azt kell mondanom a "megszokott kontroller" kijelentést visszavonom.... Xbox kontrollere sokkal kényelmesebb mint a PS :O Én sem gondoltam volna.. bár itt is a megszokás kérdése


Pár exkluziv cim: volt szerencsém kiprobálni az Infamoust.... ennyire élsimitatlan játékot rég láttam.... teljesen ledöbbentem....

Harmadik Haverok... ugy néz ki ők is Boxra váltanak ps-ről... bár majd kiderül mi lesz

2014. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem PS4-em van és teljesen megvagyok elégedve vele, a controllert 1 napomba telt megszokni, most még csak 2 játékom van rá Far Cry 4 meg KillZone amit eszméletlen jó haverokkal játszani, szerntem a PS4 jobb választás de kinek hogy.
2014. nov. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ ! :) megéri karácsonyig várni, az akciók miatt? Honnan rendeljem, milyen csomagban éri meg legjobban? Amúgy 1 barátomnak sincs next gen konzolja.
2014. dec. 2. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Xbox One: konzolok szervize 130 körüli érlrt kapsz 3 vagy több játékot nettel :)


PS: Überkonzol 125-ért kapsz egy játékot net nélkül.

2014. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
PS4 mellett döntöttem , nem bántam meg !!
2015. jan. 24. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!