Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmeramában hogyan tudok...

Farmeramában hogyan tudok gyorsan pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Meghackeled,de amúgy sztem ne jácc vele mert a TANKI ONLINE jobb!!!!!
2014. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

leginkább úgy tudsz gyorsan pénzt szedni, ha áldozol rá némi valós pénzt, és event alkalmával veszel rejtélyes facsemetét, amiből ha szerencséd van, lesz tojásfa, vagy tehéntejfa, azokat szépen el lehet adogatni.


A másik amit én csináltam: 2 telek, az egyiket feltöltöttem csirkeólakkal és óránként szedtem be a csirkéket, majd jó nagy kupacban adtam el őket szaporító event alkalmával.

2014. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én tápokat kezdtem el csinálni. Elmentem a piacra és megnéztem, hogy mennyiért árulják a legolcsóbban. A csúszka segítségével eggyel aláígérek, és így hamar megveszik tőlem.

Kb. egy hete játszok és már több mint 160000 csengőpengőm van. Nekem ez a bevált módszerem.

2015. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Drandox válasza:
Ültetsz kis földre málnát mondjuk és csatnit eszel, majd amikor leszeded, kb naponta lesz 150.000 csp HASZNOD. és ez napról napra jobb lesz, csak a kis földek leszedése a hosszú idő
2015. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!