Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol a hiba? Nem indul el a játék

Cyus22 kérdése:

Hol a hiba? Nem indul el a játék

Figyelt kérdés
Letöltöttem és feltelepítettem a gépre a Splinter Cell Pandora Tomorrow nevű játékot magyar szinkronos edition. A gép nem rég lett újra telepítve éppen emiatt a hiba miatt. Szóval mikor indítani szeretném a játékot közli velem hogy nem talál megfelelő directx-t és kéri hogy frissítsem. Mivel Windows 8.1-ről beszélünk így alap hogy directx 11 van a gépen de letöltöttem és telepítettem a 9.0c változatot is ami rendben fel is ment. Ám de hogy érdekessé tegyem a dolgot volt egyetlen egy alkalom mikor elindult tökéletesen azóta sem. Pedig se hozzá telepítve se törölve nem lett a gépről. Próbáltam kompatibilitást állítani, felbontást de semmire sem reagál.

2014. nov. 25. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

A hiba a torrentes játékban van.

Muszáj neked ez a játék? más verzióban nincs fent ?

2014. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor legelöször letöltöttem és feltelepítettem müködött egy pár napig.
2014. nov. 25. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg ezt:

-Letörlöd a játékot.

-futtass le egy tisztitást CCleanert. (Lehetséges maradt valami zavaró fájlmaradvány a gépen)

-Telepítsd újra a játékot.

2014. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hát egy vadonatúj gépre lett telepítve. Még a winchestert is formáztam tehát kizárt hogy maradék legyen
2014. nov. 25. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kizárt. Nekem 2* kellett formáznom a vinyót egyszer, mert nem tudtam rátelepíteni a scannert egy maradék fájl miatt...
2014. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na akkor hajrá. Ha sikerül ha nem jelentkezek
2014. nov. 25. 14:03
 7/8 A kérdező kommentje:
A hiba továbbra is fent áll
2014. nov. 25. 14:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg lett a megoldás. Ki kell húzni a tvből a hdmi-t és már müködik is.
2014. nov. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!