Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani egy RC...

Tudnátok ajánlani egy RC Helikoptert kb.15 ezer Ft értékben?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis aksis helikoptert. Nem nagyon tudom mi alapján kellene döntenem, inkább beltérire szavaznék, ha de ha van kültéri ilyen árért az is jó. Esetleg, ha szeretnék egy kamerás modellt, akkor mennyivel kellene többet rá áldoznom. Alapvetően mik azok az értékek, amit figyelembe kell venni? Repülési idő, strapabíróság stb?

2014. nov. 25. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is akartam egyet *_* csak sajnálom rá a pénzt, viszont sok ismerősömnek volt és figyelj a szerkezetére, hogy ne törjön el hamar (mert nem könnyű a landolás), és szerintem ha nagy a házatok akkor mindenképpen beltérit vegyél, mert akkor bármikor elő tudod venni, mert a kültérit könnyedén el tudja vinni a szél ezért csak ritkát tudnál vele röpködni főleg hogy mostanában ilyen rossz az idő :/

Tudom hogy nem konkrétan a kérdére válaszoltam, de remélem hogy azért tudtam segíteni ;)

2014. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a V911-et ajánlom, kb. 14 000 Ft kültéri és beltéri használatra alkalmas, rengeteg alkatrész van hozzá és több fajta akkumulátor. YouTube-on a teszteket is érdemes megnézni sztem ez lenne a legjobb választás, több érzékenysegi fokozat van rajta így könnyű megtanulni kezelni viszont ha már profi vagy akkor egész komoly dolgokat lehet vele csinálni. Udv.
2015. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CHRIS4 válasza:

A V911 jó választás, ha játszani szeretnél.

Strapabíró (a többi géphez képest), viszont a legkisebb szél is elviszi, ezért ez szobaheli.

Ezzel a géppel semmilyen komoly dolgot nem lehet megcsinálni, hiszen 4CH-s és stab. rudas.

Alapokat megtanulni jó, de ha modellezni szeretnél, oda komolyabb gép kell, ami sokkal drágább.

2015. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!