Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben mi az a command...

Fodor Vajk kérdése:

Skyrimben mi az a command hogy sima draugr vagy csontvázat le spawnolsz vagy azt hogy kell? Meg azt hogy ne támadjon meg?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat előre is

2014. nov. 24. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
hm. Régen Skyrimeztem, de ha jól emlékszem, akkor játék közben is meg tudod nézni, hogy mi a kódja. Szóval megnyomod a 0-t, és beírod, hogy help "draugr". ott kiírja az összes létező fajtájának a kódját, kiválasztasz egyet és beírod, hogy "player.placeatme (és ide utána a számát)"
2014. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem és azt hogy ne támadjon?
2014. nov. 24. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Csak azzal szórakoztam régen, hogy leraktam vagy 40-et egy városba és az őrökkel irtottuk őket. De Alduinból néha sikerült olyat lerakatni, ami nem csinált semmit csak nézett, de nem tudom, hogy csináltam. Kiadott a help "Alduin"-ra vagy 6 kódot, abból randomba beírtam egy tetszőlegeset és nem támadott.
2014. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na beirtam a kódot de hibát írt ki
2014. nov. 24. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Megnyitod a konzolt (0) és beírod ezt help "Draugr" 0

A konzol kidob egy csomó találatot, mind különböző npc-k. A nevük mellett ott van a kódjuk. Végül pedig ezzel a parancsal teszed le az npc-t: player.placeatme kód

2014. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja igen, persze, még utána kell írni, hogy hány darabot akarsz belőle lerakni. Szóval most csak példaként, hogy érthető legyen, a draugr kódja 1234 lesz. tehát valahogy így kell kinéznie a kódnak:

player.placeatme 1234 1

az 1-es a végén azt jelenti, hogy 1 darabot akarok lerakni, de te írhatsz oda akár 100-at is, ha a géped bírja. de szóköz legyen közöttük!

2014. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja értem köszi
2014. nov. 24. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ne támadjon meg ezt írd be: tdetect
2014. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!