Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Medieval 2 Total War-ban...

A Medieval 2 Total War-ban hogyan tudnék lenni a Timuridákkal, illetve a Mongolokkal?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer végigvitted a kampányt, utána szabadon választható lesz a többi nép. Illetve a fájlok között kutatva feloldható az összes nép, mint játszható oldal. Az utóbbi megoldást még nem próbáltam.
2014. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amikor te végigvitted, neked engedte már a Mongolokat és a Timuridákat? A másik megoldást már kipróbáltam, minden frakciót enged, kivéve azt a kettőt,mert mikor feloldom őket és játszanék, azt írja, hogy sikertelen küldetés és elpusztult már ez a nép. A descr_strat-ban (ahol fel lehet ezeket oldani) is ez van :

faction mongols, balanced smith

ai_label default

dead_until_resurrected ----------> ( szerintem ezért lehet,kitörölni is próbáltam de akkor sem működött)

denari 10000

denari_kings_purse 3000

2014. nov. 24. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Az aztékok,timuridák és a mongolok nem játszhatóak.
2014. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eleinte én is úgy gondoltam, de a youtube-on van jó pár videó, amiben azokkal a népekkel vannak... kérdem én, akkor ez így hogyan lehetséges?
2014. nov. 24. 17:36
 5/5 anonim válasza:
Modal meg lehet oldani
2016. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!