Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed IV Black...

DiMyTrI kérdése:

Assassin's Creed IV Black Flag kérdés?

Figyelt kérdés
Le szedtem a Black Box - os verziót és ugyebár az 5 GB, na már most én feltelepítettem és VERY LOW - on (minden ami lehet very low, és minden offolva) úgy 30 FPS, és a másik fajtája a RELOADED az 25 GB ás hallottam, hogy kiszedték belöle mármint a Black Box - os verzióból a Multiplayer - t, és a kettő telepítő közt van 20 GB és nem hiszem, hogy csak a MP miatt, nem lesz gyorsabb (Több FPS) hogyha leszedem a RELOADED verziót is???

2014. nov. 23. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
nem, fps-ed nem lesz több tőle az biztos :D gyenge hozzá a géped, de amúgy én is kb 30 fps-sel játszottam végig és csak az első pár percben volt kicsit zavaró, utána hozzászoktam
2014. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!