Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow-hoz hasonló ingyenes...

Wow-hoz hasonló ingyenes mmorpg-ket tudtok?

Figyelt kérdés
játék nevet+ szerver nevet kérnék :D olyat amin vannak magyarok... megy a zöld
2014. nov. 23. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Tera, Archeage.
2014. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami a legjobban hasonlít a wow-ra és nem is annyira rossz, az a RIFT. Steamen le tudod szedni. Szervert nem tudok mondani, tanulj angolul.
2014. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezekre a magyaros kérdésekre csak akkor lehetne válaszolni, ha mindenkinek minden játékban, minden szerveren lenne karaktere. Valószínűleg nem sok MMORPG-vel játszhattál, ha magyarokkal akarsz együtt lenni...

A fent említetteken kívül még a SW:TOR és a Neverwinter ajánlott.

2014. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a rift-et elkezdtem..nem tűnik rossznak de hamar megfogom unni szerintem :/ nem tudok sokmindent csak ami ugy általában benne van játékokban meg még zenékböl tudok pár dolgot :D ha valaki rift-ezik akkor megtudja nekem mondani hogy hol tudok pet-et venni ?
2014. nov. 24. 13:12
 5/8 A kérdező kommentje:
neverwiner-hez nagy gép kell :( nekem: c2d core 2 duo e8400 3GHz+ gts 250 512mb+ 3ggb ram..a rift is laggol picit de szerintem a net miatt van mert nagyon hoki a netem..
2014. nov. 24. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Rift-ben kétféle pet létezik. Az egyik az idézhető, ami segít a harcban és/vagy javítja a tulajdonságaidat. Tigris, csontváz, elementál, ilyesmik. Ilyet a Beastmaster, Necromancer, Ranger, Druid és Elementalist osztályok tudnak idézni.

A másik fajta pet a Companion, aki csak kozmetikai jellegű, nem harcol és nem ad bónuszt. Macska, nyúl, mókus, stb. Ilyet a fővárosokban levő Artifact Collector NPC-ktől lehet venni Lucky Coinért (küldetésekért vagy Artifactok gyűjtéséért lehet kapni).

2014. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi még normális városban nem voltam 6-8 szint körül vagyok
2014. nov. 25. 14:49
 8/8 A kérdező kommentje:
végül le kellett törölnöm mer 19gb és többi játéknak is kell hely :/
2014. nov. 29. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!