Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben LeBlancot...

League of Legendsben LeBlancot full AP-ra (Rabadon, Deathfire, Zhonya, Void staff) vagy fél tankra kell buildelni (Rod of Ages, Rylai, stb. )?

Figyelt kérdés
Függ az enemy teamtól is, Ap LB durva de hamar kiszednek, ha tankos akkor meg 600-700 Ap a max ami meg nem olyan sok,

2014. nov. 22. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem függ az enemy teamtól is, Ap LB durva de hamar kiszednek, ha tankos akkor meg 600-700 Ap a max ami meg nem olyan sok. Ennyit tudok mondani róla.
2014. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedben meg is válaszoltad magadnak a problémádat. Teljesen ellenség függő, el vannak-e feedelve, hogyan tudtok helyezkedni team fightban, segítenek vagy otthagynak mint macskát xarni stb.


Én ha HP-t akarok neki adni, akkor egy rylai, vagy liandrys torment, rod of ages-t ritkán veszek, de ott van Siv, ő pl 6 RoA-t buildel LB-nek.

2014. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Mivel LB egy asssassin,ezért full ap.
2014. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én majdnem full AP-ra szoktam, de az elején mana sustain + AP-s itemmel kezdek, Morellonomiconnal vagy Athene'sszel attól függően, hogy AD vagy AP champ ellen lanelek. Utána jöhet az AP. Természetesen a helyzet dönt, de szoktam neki venni Lyandryt is, szerintem viszonylag jó LBnek. A Rod of Agest maximum akkor venném első itemnek, ha tudom, hogy lanen szívni fogok, mondjuk egy távolsági burster ellen (Xerath, Ziggs, stb). Szóval általában majdnem full AP, elsőnek mana sustainnel és max 1 olyan itemmel, ami HP-t is ad, az lehet Lyandry vagy Rylai is akár. Ha nagyon gyorsan kiszednek, mert rosszul áll a csapat, akkor veszek 1 defenzív itemet a játék végére, ami legtöbbször Banshee vagy Guardian.
2014. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 melonka99 válasza:
Ajánlom Siv HD videóit
2014. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!