Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox-ra vagy ps-re vannak...

Xbox-ra vagy ps-re vannak magyar feliratos, esetleg szinkronos játékok?

Figyelt kérdés
Sok magyar feliratos és szinkronos játékkal játszottam pc-n de konzolon még csak nem is találkoztam ilyennel.. És ha vannak akkor azok fel vannak tüntetve valahol a boríton? Vagy hogy ismerhetem fel őket?
2014. nov. 21. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Xboxon magyar feliratosak: Gears of war 2,3 Forza Motorsport 3,4 Project Gotham Racing 4 a Fifák egy része, Need For Speed Carbon,Shift1,2 és Pro Street.

Ps3-nál a Beyond Two Souls és Gran Turismo 6 ami biztosan magyar meg talán a Wonderland Book of Spells és annak még talán pár része a ami magyar feliratos.

És ott van még a Watch Dogs is és Dishonored is mindkettőre. Én ezekről tudok. Szinkronos tudomáson szerint nincs de lehet,hogy kijavítanak. Általában fel van tüntetve a borító hátulján,hogy ha magyar feliratot tartalmaz a játék.

2014. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!