Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan pc mmorpg játék,...

Van olyan pc mmorpg játék, ahol a pokemonhoz hasonlóan szörnyeket kell gyűjteni és azokkal harcolni?

Figyelt kérdés

A digimon online játékát ismerem, pokemon emulátorokat is, nagyon egyik sem jön be. A lényeg, hogy relatíve jó grafikával legyen és mint írtam szörnyek gyűjtése és azokkal való harcolás legyen a fő lényeg. Ha esetleg csak single playeres játékot tudtok ilyet, az is megteszi ha tényleg élvezetes és jó a játék

A válaszokat előre is köszönöm



2014. nov. 20. 09:58
 1/10 Krisipoke ***** válasza:
A Pokémon maga nem felel meg? :D
2014. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ZanZarah: The Hidden Portal


Szerintem egy elég jól sikerült single player játék, pokemonok helyett tündérekkel és FPS-harcokkal. Egy kifejezetten profi magyarítás is letölthető hozzá. Én csak ajánlani tudom.

2014. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Heroes III. (Heroes of Might and Magic III)


Régen nagyon szerettem.

2014. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Shin Megami Tensei sorozatot. Elég sok része és különálló része van, de a démonbefogás, fejlesztés és egyesítés majdnem mindnek szerves része.
2014. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Heroes-nek már vannak újabb részei is. Mindegyikben szörnyekkel kell ahrcolni, lehet fejleszteni is őket.
2014. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A Pokémon nem felel meg, mert engem nagyon zavar a grafika.

Heroes szériát ismerem, régi nagy rajongó vagyok :D

De a Zanzarah... Évek óta keresem ezt a játékot, anno egyik ismerősöm játszott vele, de sehol se találtam meg... És az volt az :D

2014. nov. 20. 22:04
 7/10 Krisipoke ***** válasza:
Zavar a grafika? Nem tudom, hogy ez mégis milyen érv, de még akkor is ott van az X/Y, vagy a most kijövő Omega Ruby/Alpha Sapphire 3DS-re, vagy akár a Colosseum és az XD: Gale of Darkness Gamecube-ra, nézd meg azokat.
2014. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már pokemon emuval, nem tudom... valahogy a játékélmény maga sem jött be és igen, sajnos a grafika, ha nagyon rossz el tud tántorítani. Rákerestem az újabbakra, amiket mondtál. Ezek játékon belül is ezt a grafikát nyújtja?
2014. nov. 24. 10:39
 9/10 Krisipoke ***** válasza:

Hogy érted, hogy játékon belül? Nem tudom, hogy miket találtál róla, de pl. a Colosseum és az XD Gamecube-ra vannak, ami egy PS2-vel egy generációs, annál valamivel erősebb gép.


És szerintem elég rossz szóhasználat, hogy rossz grafika. Egyik Pokémon játéknak sem rossz a grafikája, csak régi/egyszerű. A rossz grafika nálam azt jelenti, hogy vagy zavarja a szemem a színösszeállítás, nem egyértelmű, hogy mi hol van, vagy egyszerűen igénytelenül van meganimálva, esetleg 3D játékoknál az elvártnál alacsonyabb a poligonszám.

2014. nov. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meghoztad a kedvem hozzá :D
2014. nov. 25. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!