Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem lenne ideje a...

Szerintetek nem lenne ideje a RockStar-nak kiadni egy hivatalos gépigényt a GTA V-hez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor többen mondanák, hogy "ó, ez nálam nem futna jól" és nem vennék meg.
2014. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félre kell tenni kicsi pénzt és nem celeron 1.8ghz-vel 2gb ddr2-vel és gt 8800 -zal kell csodát várni.
2014. nov. 19. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Látom nem érted, ez a te véleményed, ettől még másnak nem lesz pénze. Majd kijön a gépigény, ha lesz játék. Vagy előtte kicsivel. Ha olyan bughalmaz lesz, mint a negyedik, akkor főleg kell alá vas.
2014. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én értem,de ha már szinte nyakunkon a "határidő" akkor nem ártana valamit kiadni gépigény gyanánt.

Értem én ,hogy nem lesz az embereknek pénze,de ezt a hozzáállást én már ott megbuktatom 10/9 embernél,hogy osztálytársam is mondja,hogy nincs pénz gépre ,de amikor napi szinten 300-at költ literes coca colára és 2 naponta 1000ft doboz cigire nálam itt már megbukik,mert havi pár ezer forint már előrelépés.

Mindig mindenen lehet spórolni.

Aki pedig tényleg olyan anyagi helyzetben él,hogy örül,hogy ételt tesznek elé,az (sajna) ne higgyen a mesékben (sajna én is szeretnék 70-es évek beli hotrod,classic amerikai autó gyűjteményt a garázsba még is "fapados" civicre tellt 400.000-ért 19 évesen.)

2014. nov. 19. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nevetek az ilyeneken. 3x vittem ki a sztorit, egyszer kipörgettem 100%-osra a játékot, Onlineon meg 130+os karakterem volt. Aztán eladtam mert már untam. Ti meg még a gépigényen veritek a nyálatok.
2014. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy aki tud spórolni, az tud majd venni is, de tegyük hozzá, hogy nem Ausztriában élünk. Itthon sokan tényleg örülnek, hogy kijönnek a keresetből egy hónapra, nem tudnak félretenni, így sokan nem is tudnak költeni arra, amire akarnak.


Gondolom a cigis haverod meg nem 100 ezreket keres havonta, hanem a szülei tartják el. Másik kérdés, hogy valójában a sírás mögött mennyi akarat van, mert lehet nem is érdekli annyira a játékos világ, csak robotként benyögi ezt a szöveget.


A kérdésre visszatérve, fogalmunk nincs miért nem adnak ki gépigényt, de hogyha ismered a géped és a korlátait, akkor betudod saccolni bírja-e majd. Celeronra meg integrált videóchipre senki se fogja előrendelni, szóval nem amiatt, mert így többen veszik. Nagyobb köze van a marketinghez, hogy folyamatosan csöpögtessék a kisebb-nagyobb infókat.

2014. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az olyanokon szoktam nevetni, mint az ötös kolléga, akit megtéveszettek a marketinggel és az a pici agya elhiszi, hogy van PC vs konzol vita. Végülis nem a mi gondunk, hogy ostoba.
2014. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még is hol a vita tárgya? :D
2014. nov. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Habár én olyankor már nem nevetni, hanem szánakozni szoktam, mikor valaki irigységből leáll ostobázni.

kézcsókóm.

2014. nov. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok belefolyni a vitába, de a buta ember két nagy fegyvere az irigység felhozatala, és a fizikai atrocitás. Mitől lenne irigy? A jövőben többet fog vele játszani, mint te.
2014. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!