Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 4 FPS Probléma!?

Call of Duty 4 FPS Probléma!?

Figyelt kérdés

Régen toltam CoD4-et gondoltam megint előveszem az emlékek miatt!

Régebbi CFG-et használom+ ugyan azt a gépet semmi változtatás!

És régen lazán full graffon mindennel 333 Fps-em megvolt most meg 170 a max!?

Valakinek volt már ilyenje akinek volt az megtudta oldani?



2014. nov. 19. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
170 fps kevés? ._. Hol élsz te? 333-nál olyan kép csúszás van nem győzöd követni. Amúgy meg windows leterheltség. Ha sokáig nem rakod újra a gépet, tele lesz szennyel, szeméttel úgymond :3 és ez lassíthatja.
2014. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom mennyit codoztál vagy deathrunoltál de biztos nem vagy benne jártas :D

Deathrunban kell 333(már akinek), hogy miért? Hogy nagyobbat ugorj :D

2014. nov. 19. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól van egy kis nosztalgia.. :D

CoD2-ben volt anno (2006-2007-ben) ilyen nagy "hype" ez az fps huszárkodás. A sok tudatlan egymást etette, hogy gyorsabban lő a fegyver, jobban adja a lövést, nagyobbat ugrasz. Nagyon hasznos tud lenni a 333fps főleg, hogy a monitorok 120-nál több fps-t nem tudnak megjeleníteni. Ezért is van a vsync... De ez egy másik téma, ne menjünk bele...


Nagyon sok minden befolyásolhatja a játék teljesítményét, rakd újra az op rendszert tedd fel a cod4-et és megint lesz 333fps-ed.

2014. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

170 a max!? szörnyű.


Amúgy rakd újra a géped, és porold ki.

2014. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!