Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-osok segítenének?

Michael122 kérdése:

LoL-osok segítenének?

Figyelt kérdés

Melyik karaktert vegyem meg mert most gyűjtök?Az én jelöltjeim:

Darius(őt pártolom),IV.Jarvan(Darius egyik vetélytársa),Gnar(nem tom miért,talán a passzív miatt),Kha'ix(kemény legény)

Ti kit javasoltok(harcos,tank vagy orrgyilkos legyen)?


2014. nov. 19. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Darius kemény legény a true damage ultijával, de ha komolyabban játszol nem túl hasznos. jIV ő inkább jungle párti, nem rossz, de vannak nála jobbak, erre mindjárt kitérek. Gnar. A challenger-ek szerint legjobb topos. Persze okosan kell vele játszani. Khazix. Ő a legjobb jungler-ek közé tartozik, még mindig a sok nerf ellenére is, és ha j4 és kha közt kéne választani, én khazixra voksolnék.. te tudod mit szeretsz.
2014. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallod, azt vedd meg amelyik neked tetszik.Nem tudjuk hogy te melyikkel vagy jobb, és hogy melyik tetszik, az előttem lévő hülyeségeket beszél. kha'zixra mondják hogy olyan kemény op, én nem vagyok valami jo vele, de viszont a haverom igen Rengarra meg sokan mondják hogy nagyon nehéz, nekem viszont könnyü. Szóval szerintem be kéne fejezni az ilyen felesleges kérdések FELRAKÁSÁT és MEGVÁLASZOLÁSÁT!
2014. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Indokokat kérek mi baromságot mondtam. Vagy csak bunkózni akartál? Próbálhatsz oldogatni, de legalább valami fake indokot találj ki.
2014. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

champion választásnál elég sok kitétel van:


-aktuális szinted

-rúnáid (ha van)

-skilled (ha van), milyen szinten tolod

-melyik esik kézre

-milyen lane-t választasz.


orvgyilkos (nem az orrodat bántó fajta):

Zed, Katarina - midre jó főleg

Gnar, Nidalee, ami elég erős topon


Darius csak kis szinten erős, ha már nem full hülye 'kergetlek fél pályán át és benyalok mindent' ellenfeled van, az elég nagyot csaphat rád.


Jarvan - maximum jungle, nagyon jók a korai gankjei E Q kombó miatt, az utlival pedig összefoghatod az ellenséges csapatot könnyű célpontot nyújtva társaidnak.


Gnar - nagyon erős, egyik legjobb topos volt S4-ben, persze a tudás itt sem árt hozzá.


Khazix - jungle. Vele egy bajom van: ha nem tud killt szerezni (nem assistot, killt elvinni) az első 15 percben, ritka papír lesz, late game-re, mire kicombosodna meg halni fog tisztesen.


Ha már kérdezned kell, melyik champre költs, elég kezdő vagy, így én Riven-t ajánlom topra, rammus jungle, annie mid, varus/mf/caitlyn adc, soraka, braum supp.


De persze mint mindig, csak rajtad áll, neked mi áll kézre. Vannak heti ingyenes hősök, próbálgasd őket.

2014. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!