Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 4: Hogyan kell rá...

Playstation 4: Hogyan kell rá internetet rakni?

Figyelt kérdés

Hát igen... nem lett valami értelmes a kérdés. :D

Azt tervezem, hoyg a jövőben beszerzek egy PS4-et, de mivel nekem utoljára PS2 játékkonzolom volt, amire nem kellett net vagy nem lehetett rákötni, így nem értek ezekhez a dolgokhoz.


Itthon két gépünk van, anyáméktól jön át a "zsinór" azt hiszem az én gépemre. Én külön épületbe vagyok.


Hogy kell rákötni a netet a PS4-re?

Milyen zsinórt kell bedugni meg ezek? :DD



2014. nov. 19. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Bedugod a kábelt és kész. Itt nem az a kérdés, hogy a PS4-re hogyan kell internetet csinálni, hanem az, hogy nálatok hogyan van megoldva a kábelezés. Szerintem ami bemegy a te épületrészedbe kábel azt egy switchre dugod és abból többfelé tudod osztani a netet. Nem egy nagy wasistdas, 2500-3000 forint egy ilyen cucc, de bolhapiacokon és apróhirdetésben fele ennyiért is látni - nem kell tőle félni, faék egyszerűségű kis eszköz.
2014. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!