Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A drakensangal játszottam...

A drakensangal játszottam ezidáig de elegem lett belőle minden olyan drága benne+ hiába veszek mortiszhoz piros eszenciát meg potikat manát meg telikövezem magam ha egyszerüen a csapatagok elsutyóskodják mondjuk csak zöld eszivel nyomják?

Figyelt kérdés
vagy meghalnak azt viszamenek a városba én meg baszhatom.15 évesek gyűjtőhelye mint a metin2.hiába veszek andermantot ha semmire nem elég 1 követ vagy csak foglalatot a fegyverbe 12 ezer anderért tetem bele. A drop meg baromi rosz.csomo bot játékos meg hülye orosz kiirások hogy menj fel ide azt kapsz bonuszt azt közbe meg elopják a karidat. Valamint csomó lag meg rosz javitások csomó hotfix ami csak mindig elrontja a játékot. Prémium előfizetésel meg nem sokkal vagyok előréb.tudnátok olyan online játékot mondani ahol normálisan lehet játszani egy jó közösségbe ahol ha fizet valaki ér is valamit és nincs ilyen sok csaló? Diablohoz hasonlóra gondolok. De bármi jöhet?

2014. nov. 17. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Path of Exile. Ingyenes, baromi jó, és segítőkész a közösség is.
2014. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!