Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Katana fakard hol kapható?

Katana fakard hol kapható?

Figyelt kérdés

Minden évben nyáron iskolás gyereket táboroztatunk, és a tábornak mindig van valamilyen történelmi vagy fiktív keretmeséje, ez idén a középkori japán lesz. Érthető módon kellékként szükségünk volna gyermekek kezébe is adható játék kardokra is.


Nyáron a Balatonnál több helyen is láttam (kirakodóvásárokon, pl. Tihanyban) festett, fából készült, hüvellyel is ellátott katanákat több méretben, nem is túl drágán, ráadásul elég igényesen is néztek ki, csak épp akkor még nem tudtam, hogy szükség lesz rá...


Viszont interneten sehol nem találok hasonlót sem. Ha valaki tudja, hogy hol lehet ilyet Budapesten játékboltban kapni, az sokat segítene vele!



2014. nov. 16. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is megtaláltam, tudom használni a google-t.


Viszont ennek köze nincs ahhoz, amit leírtam, nincs hüvely, nem festett, és egyáltalában nem is hasonlít egy valódi katanára...


Ettől függetlenül azért köszönöm a segítő szándékot!

2014. nov. 16. 16:19
 3/4 anonim válasza:

Tiszteletem!

valószínűleg ezekkel a paraméterekkel nem fog találni.

Amit leírt azt mi replikának mondjuk fából, és ezek nem tömegtermékek.

ha kirakodó vásáron látott ilyet akkor pedig biztosra veszem hogy nem lessz egyszerű dolga.

Talán készítettnie kellene.

Lehet hogy olcsóbban is kijön a dologból, igaz azt nem írta hogy mennyiért látta a katanákat.

2014. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fa katanát bokkennek hívják. Megnéztem néhány magyar oldalt , de csak hüvely nélküliket árulnak.
2015. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!