Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Adnátok pár Battlefield Jet...

Adnátok pár Battlefield Jet Tippet?

Figyelt kérdés

Most a 3-al játszok, és elég jól megy már maga a játék, sőt, valamikor úgy benne vagyok, hogy csak úgy jönnek a taktikák és darálok, volt hogy egyedül felhúztam az összes zászlót conquesten, a többinek csak védeni kellett.

Minden járművet jól tudok irányítani, és 1024x768, low-ban játszok 40 FPS-el.


De jetet is hiába tudom, ha egy pillanat alatt ott terem és megsoroz, és elkanyarodni sincs időm.


Adnátok pár olyan tippet, hogy hogy repüljek és milyen fegyvereket használjak a jeten?


Sok helyen látom, hogy az air radar, ecm jammer, rocket fegyverekek a legjobbak, de nem tudom.

Én azért szeretem használni a hőkövetőket is, mert légi harcra csak ezek a legjobbak.



2014. nov. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár tippet tudok adni.


- Állítsd az orr felfelé húzását egy könnyen elérhető billentyűre is az egéren kívül (én pl. a Space-t állítottam erre át a lövés helyett), így folyamatosan tudsz hurkot leírni.

- A jet-ek 300 csomó körül fordulnak a legjobban (jet HUD plexijén bal felül mutatja a sebességet). 300 csomónál folyamatos hurkot leírva akár egy rosszabb jet-es mögé is bekerülhetsz.

- Használj air radart, az segít a legjobban.

- Használj EMC jammert, azzal kellő távolságba el tudsz jutni a földi fenyegetések elől.

- Gyakorolj, hogy érezd a sebességet anélkül, hogy rá keljen nézned a számlálóra, hogy aztán külső nézetből is folyamatos sebességet tudj tartani.

- Ellenséges jet lerázásának hatékony módja lehet a nap irányába való repülés, így nem fog látni téged az ellenség.

- Ha egy követő rakétát indítanak ellened, kifogytál az elterelőből, de még viszonylag messziről indították, hirtelen "bukj le" a jettel, majd kerülj a rakétával szembe és menj teljes sebességgel az utánégetőket használva.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, azokból amiket én használok.

2014. nov. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket!


Hát készülök venni egy botkormányt, amin sok gomb van, és a jobb oldalamnál lesz a botkormány, a bal kezem pedig ugyanúgy a billentyűzeten, mintha egér lenne a joystick.

Így elég sok gombom lesz, és a joystickot nem kell húzgálni mint az egeret.


Ebből már majdnem mindet tudom, a space gombos jó ötlet, azt nem tudtam.


A másikkal pedig bajom van:

Amikor megfordulok és a rakéta irányába próbálnák menni, nem tudom merről jön a rakéta, és volt olyan hogy kicsit eltévesztettem, és mind a kettő telibe verte a hátulját, és kifüstölt.

Ezt hogyan pontosítsam?

2014. nov. 16. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, hogy a rakéta irányát nagyjából megfelelően tudd, sokat kell gyakorolni, sokszor a jobbaknak sem megy. Ez a módszer általában akkor működik, ha a pálya szélén vagy, így csak a pálya bizonyos részeiről jöhet a rakéta. Jó pályaismeret kell hozzá.
2014. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A caspian borderen megy legjobban, de még ott is hibázok, meg még a kharg island se utolsó, a gulf of oman is elég jó.

Köszönöm a választ.

Igyekszem

2014. nov. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!