Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom beszerezni a...

Honnan tudom beszerezni a CoD:Advanced Warfare-hoz a frissítést, patchet, ami optimalizálja a program fps "rendszerét" vagy legalábbi azt is stabilizálja?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Steam automatikusan frissíti a játékodat, ha lehet. Csekkold le hogy az automatikus frissítések be vannak-e kapcsolva, ha nicnsenek az lehet a gond.
2014. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gond csak az, hogy nem a steam-en vásároltam, khmmmm CODEX khmmm verzió khmmm... és arra kéne frissítés...
2014. nov. 14. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Akkor meg vegyed meg a játékot és ha baj van vele, a Support forumon lévőket b***ogasd vele.
2014. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hogy te mekkora seggf4sz vagy öregem! Gyökérségért jeles járna neked. Te csak origin veszel meg mindent te raklaparcú??? qurva nagy bűnt követ ám el az ember ezzel tényleg... már ki se jár neki a segítség így? Te fosarcú f4szpipázó!!! Hülye szenny az ilyenektől kell okádnom...
2014. nov. 15. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez igen, ez a tipikus kelet-európai mentalitás! Téged kéne lefordítani a külföldieknek hogy öregbítsük a magyarok dolgozó emberek iránti tiszteletének hírnevét. Utolsó tolvaj.
2014. nov. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
De azért tényleg elég vicces ahogy ellopsz egy terméket, és aztán használati útmutatóért vagy terméktámogatásért kuncsorogsz :D
2014. nov. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!