Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban melyik gombbal lehet...

LoL-ban melyik gombbal lehet kikapcsolni a smart castot?

Figyelt kérdés

Hello!


Több videóban is láttam, hogy streamerek valamelyik gombbal le tudják tiltani a smart castot, így látszik az adott skill range-e, területi sebzése (ha olyan) stb. Kb olyan, mintha rákattintanának alul középen a skillekre és úgy akarnák ellőni (2x kell megnyomni a skill gombját smart cast nélkül). Melyik gombbal lehet ezt használni?


Előre is köszi.



#League of Legends #smart cast
2014. nov. 13. 16:09
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
74%
Amikor elkezdtem, nem a samrtcast volt az alap, de amúgy esc-controls, és kb. a legelső amit az arcodba tol (a kis villámokat kell kivenni)
2014. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem úgy. Én azt akarom, hogy smart cast legyen, viszont sok streamernél látni, ha smart caston van a cucc, valami gombbal megoldják, hogy visszaállítsák alap castolásra, tehát látni lehet a skillek kilőhetési távolságát meg ilyenek. Viszont ha nem nyomják/deaktiválják, akkor meg megint smart caston van.


Ez olyanoknál lenne jó/fontos, mint pl veigar stun. Látni lehet a stun körét,, nem csak lerakja azonnal.


Alapjaiban NEM VISSZAÁLLÍTANI akarom sima castra mindent, hanem egy-egy skillshot erejéig az alap castot használni, anélkül hogy alul középen a skillekre egérrel kattintgatnom kellene. Emellett a többi skill meg smart castos.

2014. nov. 14. 20:21
 3/3 A kérdező kommentje:
közben megtaláltam, self + smart castra beraktam a sima QWER-t, míg normal castra shift + Q, shift + W stb, így meg lett oldva
2014. nov. 16. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!