Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről fog szólni a legújabb...

Miről fog szólni a legújabb Star Craft 2 a Legace of the void?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy végül is a Terranok jók lesznek benne (mert tudom, hogy a protosokkal vagyunk), vagy ők is ellenségek?

2014. nov. 12. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senki sem tudja. De mivel Mengsk meghalt, ezért gondolom a Terranok jók. Hacsak, nem mondjuk Zeratul és Raynor között lesz konfliktus. Mert végülis az előző részben Zeratul mondta Kerrigennek, hogy legyen újra zerges, aminek Raynor nem nagyon örült. Mondjuk, szerintem Kerrigen azért vállalta be, mert azt hitte, hogy Jim már halott. De hinném, hogy így lesz. De lehet, hogy felbukkanak újabb Terranok, és ők gonoszok lesznek. Én sem tudok semmit, de már nagyon várom, csak sajnos még kb 2 év.
2014. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 év?? És van képük most villogtatni? Mindenesetre köszi a választ.
2014. nov. 13. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg, ha lehet hinni a pletykáknak 2015 decembere körül fog megjelenni (nálunk nem tudom mikor, de veszel neten kulcsot oszt ámen :D ).


Ami viszont azért érdekes, mert itt:

[link]

már elviekben 10 nap múlva elérhető lesz XD


Mivel a HOTS végén kerrigan elrepül a zergekkel felkutatni a nagy fő ellenséget, valószínűbbnek tartom, hogy a 3 nép összefog, az ellenségnek meg lesz valami über fejlesztett agy mosott protoss csicska serege. Legalábbis én örülnék neki, ha nem megint zergeket kéne hentelni, kezd kicsit unalmas lenni ez a terran vs zerg felállás, ahova betrollkodnak a protoss-ok is.

2014. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A bemutatóban is zergekkel harcolnak a Protosok
2014. nov. 18. 15:13
 5/7 Kátriná2 válasza:
Nézd meg hogy mi volt a Blizzcon-on! Sokat elárultak az első 3 mission-ból
2014. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké megnézem.
2014. dec. 7. 10:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, azt azért lehetett tudni már 2014-ben is, hogy Amon lesz a nagy ellenfél. Én csak azért csalódtam, mert azt vártam, hogy a hibridek jóval nagyobb szerepet kapnak majd. Esetleg megcsinálják őket önálló fajként is, saját épületekkel meg mindennel, ahol gyártódnak folyamatosan. Természetesen csak a single campaign-re, szóval nem kellett volna kibalanszírozni rendesen a multihoz. Ehelyett Amon gyakorlatilag végig zergeket irányít, plusz néhány mindcontrolled terrant és protosst...
2016. márc. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!