Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PayDay 2 társakat keresnék?

PayDay 2 társakat keresnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy éve kb megvettem a payday 2-t de sajnos nincs olyan barátom, akinek meglenne, és tudna játszani.

Ezért kersnék jófej embereket, akikkel tudnék aktívan gémelni.

Kicsit magamról:

13 éves vagyok, 60-as szintű. Hétvégente sokat játszom, mivel hétköznap nem tudok. Gyorsan csak ennyit tudtam felsorolni. Steam név:KosiAdam. Várom jelentkezéseteket.



2014. nov. 9. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv! Én szívesen játszanék veled, mivel nekem is ilyen problémáim vannak mint neked :)


Steam nevem: MagicBacon120[HUN]


Jelölj be, ha gondolod :)

2014. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Verbőczi Dávid válasza:

Szia . Nekünk pontosan egy társra lenne szükségünk :)

Már 3-man vagyok :

Én ( padani100) 13 éves vagyok 21-es szintű

cedrix : 13 éves ( a hangja egy 17 éveséhez hasonlít :D ) kb 30-as szint körül van

mrfalcon : 13 éves 15-ös szint körül van . Viszont ahhoz képest h ilyen kis szintűek vagyunk már elég tapasztaltan játszunk . Csak még egy ember hiányzik és akkor meg lenne a csapatmunka . Vagy te vagy itt az első kommentelő :) . Még egyébként nem biztos viszont nagy esély van rá hogy jöhetne valamelyikőtök hozzánk :) steam : padani100

2015. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!