Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Anya nem egedi, hogy megvegyem...

Anya nem egedi, hogy megvegyem a GTA 5-öt pc-re mert, hogy 18+os. Érvek?

Figyelt kérdés
A hejzet a fenti... Összegyűjtöttem rá a pénzt de nem engedi, mert erőszakos stb... Tudnátok írni érveket,hogy megengedje? 13/F
2014. nov. 8. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

És ha esetleg suli után elmennél boltba és megvennéd, szülők nélkül? Az nem opció?


A +18 különben sem azt jelenti, hogy 18 év alatt nem játszhat vele. Én 12 éves kislány voltam, amikor már a Return To Castle Wolfensteint nyomtam és szerintem abban több félelemkeltő elem van, mint a GTA-ban.

A +18 csak egy ajánlás, hogy olyanoknak javasolják a tartalmat, mert olyan hatások, játék és pályaelemek, párbeszédek, stb vannak benne, amit egy 10-13 éves esetleg félelemkeltőnek tartana vagy nem tudná helyén kezelni a látványt.

2014. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gta V tényleg elég naggyerekes játék, konkrétan van olyan küldetés ahol embert kell kínozni. Mondhatnál érveket neki, hogy lehet benne repülőzni, meg járkálni, és hogy nem a brutalitásról szól, de a játékon belüli dolgok alig ha érdeklik anyukád, szimplán a korhatár.
2014. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlen 18-as.
2014. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azért sem engedném, mert még meg sem jelent PC-re.
2014. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előttem lévő, ki mondta hogy a pc-s verzióról van szó?
2014. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: a kérdés úgy szólt, hogy "Anya nem egedi, hogy megvegyem a GTA 5-öt pc-re mert, hogy 18+os. Érvek?"


Ez számomra eléggé egyértelműen jelzi, hogy pc-ről van szó.

2014. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 éves nővérem csak ezzel az egy játékkal játszik,pedig vannak ilyen mesefigurás meg mindenféle,de az nem köti le,küldetéseket nem csinál ,csak mászkál benne ,de azt nagyon élvezi,jó mondjuk küldiket nem csinál,csak nézi ahogy csinálom.Jó persze vannak benne olyan részek amikor azt kell levideózni ahogy egy pár szerelmeskedik a padban,meg egy kutya meghág egy másik kutyát,de szerintem ez inkább vicces mint megbotránkoztató.
2014. nov. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak átfutottam a kérdésen, sorry, nem szúrta ki a szemem a pc xD
2014. nov. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!