Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft technic launcherem...

Minecraft technic launcherem van és újabb modpackek nem indulnak el rajta, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

a tekkit classic meg a tekkit lite működik de a többi modpack nem, ahogy rákattintok hogy "play" eltűnik a launcher ablakja (így szokta amikor elindul is) és várok 5 másodpercet és visszalép a launcherbe de a játékot magát nem indítja el.

Java a legfrisebb verzióján van és a videókártyám is telepítve van



2014. nov. 8. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

"Java a legfrissebb verzióján van" - ez a baj

A launcher jobb felső sarkában lévő kis "hírek" résznél is írnak erről a problémáról, miszerint az 1.6.4 és afölötti MC verziók nem hajlandóak elindulni 1.8.0-as Java-val.

Én spec nem tudtam életre kelteni az új Java-val, pedig hekkeltem rendesen, de úgy tűnik kevés vagyok hozzá. Nincs mese, tedd vissza a régi Java-t.

2014. nov. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. nov. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!