Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2-ben ok nélkül 200 a...

Dota 2-ben ok nélkül 200 a minimum pingem, ez miért van?

Figyelt kérdés
Dota 2-ben a pingem minimum 200 nappal, éjelente tudok csak vele játszani, a nappali nagy pingek miatt. Ez azóta igy van amióta játszok a játékkal, a netem jó, minden más játékban max 50 pingem van.Esetleg meg tudnátok mondani hogy ez miért lehet? Minden fórumot végignéztem és semmi...

2014. nov. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert USA szerveren játszol?
2014. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eu szervereken játszom, usán 400 ping
2014. nov. 7. 23:56
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. nov. 8. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes. mivel az összes szerveren bőven nagyobb a pinged, mint kéne, itt a neteddel lesz valami gond. vagy egy gyenge wifin/mobilneten tolod, vagy folyton megy a torrent vagy válts Tcom/upc-re, azokkal nincs gond.
2014. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A netemmel semmi gond nincs, bármelyik más játékban 40 alatt van a pingem...
2014. nov. 9. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha még mindig fennáll a probléma, akkor nálad lesz a gond. a steam szerók mostanában sokat szarakodtak az tény, haverokkal toljuk mindennap és van, hogy 1-1 emberünknél belaggol de csak rövid időre. ha folyamatos és hosszútávú, akkor a gépedben lesz a probléma valami beállítás akár.
2014. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gépem nem rég lett újrarakva, az újrarakás előtt is ugyanilyen volt... és mint mondtam minden, (MINEN) más játékban 40 alatti a pingem
2014. nov. 15. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!