Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot próbáljon ki...

Milyen játékot próbáljon ki először egy lány, akinek még nem igazán volt tapasztalata játékokkal?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó laptopom van, tehát szerintem kvázi minden elfut rajta.

Nem akarok olyat játszani, amiben csak nyomni kell az egeret. Valami jó sztorijú vagy stratégiai érdekelne. Ha lehetséges, akkor olyat, amiben van valami tanulságos, elgondolkodtató.

Engem érdekelne ez a kultúra. Szeretnék vele jobban megismerni. Köszönöm előre a segítséget!


2014. nov. 6. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Walking Dead játék, én is lány vagyok, és nagyon jó játék, van mondanivalója, film jellegű, de a te döntéseiden alapul, irányítod a főszereplőt, van akciós része, de nem kell hozzá nagy ügyesség, inkább az erkölcsi döntések fontosak.
2014. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kultúra". Oh? Köszönjük! Lassan majd csak eljutunk oda, hogyha valaki meghallja, hogy gamer, akkor nem egyből arra gondol, hogy nolife kocka.


Elsőre én is a Walking Deadet ajánlanám, mind a két évadot, elég erős a sztorija, és az is könnyen tudja kezelni, aki még nem játszott előtte semmivel.

2014. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Stratégiánál ott van:

Age of Empires 3

Stronghold 3

Empire Earth 3


gondolkozós:

Walking Dead sorozat

Alan Wake

Beyond Good and Evil

Beyond: Two Souls


Esetleg még próbálkozhatsz:

Dragon Age: Origins

Dragon Age 2

Itt megállítható a harc, amíg parancsokat osztogatsz, van szép kerek története, rengeteg befejezési lehetőség. Én most játszom újra 5x-re az elsőt, mert annyiféle opció van, annyi minden múlik azon, mit választasz :) Ez igaz a 2-dikra is.

2014. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heroes of Might and Magic 3: Complete (+ a HD mod hozzá innen: [link] ) Körökre osztott fantasy stratégia. Valamiért az összes lány ismerősöm aki kipróbálta odáig van érte, szerintem egy próbát megér.


Sztori szempontjából pedig a Planescape: Torment, szerepjáték, ennél jobb történettel én a játékos pályafutásom során még nem találkoztam.

2014. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. nov. 19. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Azóta próbáltad bármelyiket a felsoroltak közül?
2014. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!