Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még kezdő vagyok NextWorld2-őn...

Még kezdő vagyok NextWorld2-őn, és azt kérdezni, hogy van egy 75-ös surám, van 2-3rudam, de még nincsen semmi mobos cuccom. Hol kell farmolnom? Meg még hogy Mire és majd a rudakból csináljak mobos cuccokat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. 75-ön ha nincs nagyobb karid, akkor SD2 (spider dungeon), pókkazamata végén tudsz átmenni.


2. mobos cuccod nem is nagyon lesz 170-es szint környékéig, hacsak nem költesz ropogós forintokat SÉ-re és abból vásárolsz illetve leadsz (jelenleg 40-50 rúdba megy 1000 sé).


3. Én azt ajánlanám, ha bírj a géped, csinálj még 1 accot, amire sámán kasztot kezdesz, és együtt mész vele.


4. lvl 85 körül próbálj meg ezrának (next2-n ez az új neve jogi dolgok miatt, nem sura) epic vértet venni + méreg kardot. Érdemesebb ratyi méreg kardot venni és neked pörgetni rakta 1-2 ezret a 40+ ÁK-ért.


5. Ha megvan a cucc, mehetsz elveszett map-ra be a 2 karakterrel és a pálya végén (bal oldalt középen) zombi majmokat gyilkolni ezerrel. Dobnak sok-sok tölgyfa ládát, ezt eladhatod 20 misi/db áron vagy nyitogathatod és 10 db kék szoborból összerakhatsz egy pirosat az Ezermesternél, ami már 200 misit ér (150 helyett).


Ami mobos cucc, az a mino szett. Elég sokat kell majd szívnod érte, 116-125 a szint követelménye. Elsőnek mindenképp a mino kardot ajánlanám, utána a vértet, majd a pajzsot. A többit nem kell piszkálni addig, amíg ez a három ebben a sorrendben +9 nem lesz majd.



ui.:

Majmoknál érdemes 10-108 szintig fejlődni, utána a maradék 2-5 szintet holtak földjén hétvégén kiszenvedni, azután SD3 utolsó 5 terem, ahol kis pókok vannak, azt verni ezerrel.

2014. nov. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!