Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends melyik...

League of Legends melyik champet érdemes megvenni? (Lent)

Figyelt kérdés

4800ig menne a dolog, Ahri a mainem és hozzá hasonló karit szeretnék venni, bár az se baj ha nem

Nidát, Skarnert, Akalit, Heimert, Karmát nézegettem de nem tudom, tanácstalan vagyok...

Vagy esetleg valamelyik champ ami most elég erős és jól lehet vele játszani?

Köszönöm a válaszokat megy a zöld pacsi!


2014. nov. 1. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel ahri a mained az azt jelenti hogy jól ki tudod használni a mobility-t ami akalinál óriási...szerintemakalit vedd meg piszok erős nem is manás és ha valaki meglátja libabőrös lessz:D szerintem akalit próbáld meg de te döntésed! :) gl hf
2014. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akali pentakiller, és jól tud mozogni, charge-olni, és bizonyos körön belül láthatatlanná válni. Hatásos. Más olyan champ nincs mint ahri, sajnos.
2014. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szellemharcos23 válasza:
Srácok sajnos akali sokkan counterelik mint kata cicát pld akali eltünik a körjében de ha ellőte szívta fiddle vagy lb stunt de igen akali rohadtul sebbez csak fiddlétől meg lb-től kell félni mint mides de sajno junléban ott egy shaco vagy rek`sai akk szívtad de am ja jó
2015. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szellemharcos23, elég volt mára az alkoholból, irány vissza tanulni a helyesírást. Az általános iskolák nem analfabéták számára vannak fenntartva. Értékeljük hogy úgy ahogy segíteni próbáltál, de attól még ez nagyon zavaró.
2015. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!