Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem bírja a gépem a játékokat?

Imikiraly1 kérdése:

Nem bírja a gépem a játékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az utóbbi időkben nagyon dühít egy dolog engem.

A gépem olyan játékokat nem visz normálisan amiket fél erőből kellene neki.Például:Megvettem a Farming Simulator 2015 játékot..Rendszerigény:Minimum 2GB RAM, 512MB videókártya, 2.00Ghz Processor...

Ehhez képest a gépem...: 8GB DDR3 RAM,AMD Phenom II X4 B60 Processor,AMD Radeon HD 6850 videókártya GDDR5, Ráadásul Vízhűtés!!

Valaki tudja milehet a probléma? :/

Magyarul Ha felveszem full grafikára a játékot akkor akadozik, de ilyen 4-5 másodpercenként..

De ez a többi játékokkal is így van , pedig a gépem 6x jobb specifikációval rendelkezik mint amennyit kér..:(



2014. nov. 1. 16:58
 1/5 anonim válasza:

Hali. Lehetséges hogy a vga drivered régi javasolnám hogy frissítsd, vagy pedig vezérlőpűlt/Rendszer és Biztonság/Windows Update.. Ha ott vannak még be fejezetlen frissítések akkor azt nem árt meg csinálni. :)


Vagy pedig maga a rendszered nem a megfelelő!

2014. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendszerem eredeti!Frissítések valóban nincsenek kész,legalább is mind! Telepítem a frissítéseket..hátha megoldja a problémát! Szólok mi történt!
2014. nov. 1. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Telepíteném a frissítéseket..De nem kezdi el telepíteni.. :s
2014. nov. 1. 17:25
 4/5 anonim válasza:

Szerintem várj még egy kicsit hátha el kezdni telepíteni!


De amúgy lehestéges hogy a hdd-d is be kavar! Nézd meg a Teljesítményét és a Kondícióját HDD Sentinel Programmal!

2014. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy szimplán 1 grafikai beállítás miatt akadozik a játékod, a géppel pedig semmi baj nincs. Nem kell sírni, ha valami nem megy maxon, úgysem az a prioritás amikor a boltból megvesz valaki egy játékot..

Nézd meg, hogy minimumon is akadozik e, ha igen, akkor ott vagy hardver, vagy rendszer probléma lesz. (Esetleg nem bírja a géped a játékot. A rendszerigény csak megközelítő eredmény, lehet szimplán rosszul van optimalizálva az egész.)

2014. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!