Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan töltsem le cs go-t...

Honnan töltsem le cs go-t internetröl?

Figyelt kérdés
Letöltöttem már nem egyszer de nem müködött vagy multija vagy a játék maga, vagy ha jò volt a multi akkor meg nem birtam csak orosz szerverre felmenni, ami nekem nem tetszik! Értelmes válaszokat kérek!

2014. okt. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
2014. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj ezzel hogy megkell venni, de nekem olyan kell amit nemkell megvenni...
2014. okt. 30. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

A Steamről. Tudom, nem ezt a választ vártad, de csak ezzel szolgálhatok. Ha neked nem ér meg 11 eurót az, hogy tökéletesen működjön a játék, amivel valószínűleg hónapokig/évekig fogsz játszani, akkor csak vacakolj tovább torrenttel, meg tört szerverekkel.

(Sőt, hamarosan itt az év végi Steam Sale, amikor 30-50%-al olcsóbban lehet megvenni. Én egy szuper akció keretében 3,74 euróért vettem.)

2014. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 +1
2014. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!