Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ilyen Buildot Katarinához?

Valaki ilyen Buildot Katarinához?

Figyelt kérdés
Szóval láttam hogy sokan jók Katarinával én is megvettem,de egyszerűen normális buildet nem találok,olyat szeretnék h rohadt erős és kicsit azért tankos legyek.Mindenhol szétnéztem találtam olyat amivel erős vagyok de qrwa könnyen megölnek.Ha valamit tank itemre váltottam egyből gyenge lettem.Szóval ha valaki leírná és azt is hogy milyen itemet mikor azt nagyon megköszönném :)

2014. okt. 30. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Javítom magam:Szóval ha valaki leírná és azt is hogy milyen itemet mikor azt nagyon megköszönném :) *Ha valaki adna linket vagy leírná azt nagyon megköszönném :)
2014. okt. 30. 11:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Erős és tankos. Akkor mi lenne a champ hátránya? Ész nélkül beugrasz és a tankosság miatt pentakill.
2014. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom de akkor csak olyat,hogy erős vagyok mert ilyet sem találtam.

Amiket találtam és kiépítettem ingame akkor se tudtam vele ölni.Csak éppen nem akarom az összes mobafire-s és solomid-es buildet megnézni.Ha valami tapasztalt jó buildot és azt is leírná h mit mikor az jó lenne.Vagy ha kipróbálnám és nem menne legalább rájönnék hogy szar vagyok Katarinával :D

2014. okt. 30. 12:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyors választ please :)
2014. okt. 30. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
lolkingen nézd, ott legalább használható is van. Mobafiren a bronzosok írnak buildet bronzosoknak.
2014. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sorcerer's Shoes

Hextech Revolver ->Hextech gunblade

Haunting Guise -> Liandry's Torment

Rabadon Deathcap

Zhonya's Hourglass

Banshee's Veil/Spirit Visage/Abyssal Scepter/Void Staff/Rylai's Csystal Scepter


Sokan cipő + hp potival kezdenek, utána rush a hextech revolverre. Utána kis maszk, hextech gunblade, ellenféltől függően zhonya alap kiépítése (armoros item), vagy nagy maszk.


Persze minden meccshez más-más build kell, teljesen ellenfél függő.

2014. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) azóta láttam egy jó buildal rendelkező Katarinát a buildjával le is quadráztam :D ezt is megnézem nagyon köszi :)
2014. okt. 30. 22:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!