Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tapasztalt World of Warcraft...

Tapasztalt World of Warcraft játékosok válaszát várom! Hogy szoktátok ezt meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ti hogy szoktátok meg a játékot?

Mert én 3 napja kezdtem de nem nagyon értem a képességeket meg a küldetéseket mert nem tudok angolul, ti hogy oldottátok meg ezt?


2014. okt. 29. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtam angolul. :D
2014. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ehhez az angoltudás nem árt, mert a képességek és talentumok leírása néhol elég kacifántos tud lenni. Vagy megkérsz valakit, hogy fordítsa le őket, és úgy választasz, vagy kipróbálod és megjegyzed mit is csinált pontosan.
2014. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a taurin kívül van más jó magyar szerver?
2014. okt. 29. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
A tört szerverek nem jók, max elfogadhatóak, de nekem messze a tauri jött be leginkább.
2014. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mire kezded megszokni, addigra kijön az újabb kiegészítő és kezdheted előről. Ezért nem lehet megunni a WoW-ot :D
2014. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GYERE MONSTER-WOW-ra :D Spanyol de nagyon sok magyar fent és sokkal jobb mint a tauri, bevan scriptelve minden és ingyen kapunk donate pontot :P
2015. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!